<

Kim jesteśmy- poznaj nas 

Szkoła języka angielskiego BE first

Pasja i miłość do języka angielskiego zainspirowały nas do stworzenia BE first. Jesteśmy firmą, która oferuje skuteczne kursy języka angielskiego dla Ciebie, Twoich dzieci, pracowników i znajomych. My nie tylko uczymy języka, robimy dużo więcej. Z BE first zrozumiesz, zapamiętasz, wykorzystasz w praktyce i pokochasz język angielski.

Lata praktyki w zawodzie nauczyciela i lektora pokazały nam jakie potrzeby mają nasi słuchacze. W oparciu o doświadczenie zdobyte w pracy w szkołach oraz w firmach stworzyliśmy kompletne kursy języka angielskiego.

Na zajęcia możesz zapisać się w każdym momencie.

Kursy językowe w Lublinie

Zapraszamy na skuteczne kursy językowe w Lublinie. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych nauczycieli, posiadających odpowiednie wykształcenie. Lektorzy prowadzący zajęcia w firmach mogą pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu języka w systemie in company.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania językowe. Organizujemy kursy angielskiego dla firm i instytucji oraz kursy indywidualne dla dorosłych. Przeprowadzimy dla Ciebie indywidualnie dopasowane zajęcia. Wybierz nasze kursy stacjonarne lub online.

Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy specjalne zajęcia FirstKids i FirstStudents. Jesteśmy pasjonatami, więc nasze lekcje wzbogacamy o quizzy, zabawy i gry. Dzięki tym metodom dzieci szybciej zapamiętują słownictwo oraz gramatykę, czego efektem są świetne wyniki nie tylko w szkole.

Dzięki połączeniu skutecznych metod, ciekawych materiałów i profesjonalnych lektorów gwarantujemy, że z nami nauczysz się języka angielskiego, szybko, skutecznie, praktycznie i bez stresu.

Jak pracujemy

To ważne abyśmy dobrze ocenili Twoją wiedzę.
Dlatego na samym początku wspólnie analizujemy Twoje umiejętności językowe.

Dobrze wytyczony, konkretny cel jest doskonałą motywacją do nauki.
Wiemy jak wykorzystać Twój zapał i możliwości tak abyś osiągnął sukces

Potrafimy nauczyć każdego!
Skupiamy się na komunikacji, tworzymy autorskie materiały, dostosowujemy się do Twoich aktualnych potrzeb językowych.

Działamy: profesjonalnie, systematyczne, skutecznie,
a potem wspólnie świętujemy Twoje sukcesy językowe.

Co zyskujesz ucząc się w szkole języka angielskiego BE first?

  • Uczysz się we własnym tempie
  • Pokonujesz strach przed mówieniem po angielsku
  • Oszczędzasz czas - to my przyjeżdzamy do Ciebie
  • Współpracujesz ze świetynymi specjalistami, 
    inspirującymi i pełnymi pasji lektorami
  • Dopasowujemy się do Twojego grafiku
  • Cała uwaga lektora skupiona na Tobie
  • Program szkolenia dostosowujemy do Twoich potrzeb
  • Spędzasz miło czas jednocześnie inwestując w swój sukces
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij