Kursy angielskiego w miejscu pracy

Dzisiejszy rynek pracy jest wymagający. Co zrobić, żeby pozyskać solidnego pracownika, a potem jak go zatrzymać? Jakie dodatkowe bonusy zaproponować, aby skorzystał na nich nie tylko pracownik, ale także cała firma?

Pytań jest wiele. Jedną z odpowiedzi, która usatysfakcjonuje nie tylko zatrudnionych, ale także i pracodawcę jest kurs języka angielskiego.

Jakie korzyści wynikają z kursów językowych w firmie?

Jednym z oczywistych plusów jest podniesiecie kwalifikacji pracowników. Kursy językowe dla firm są specjalnie dedykowane dla konkretnej branży. Program nauczania jest adekwatny do obowiązków pełnionych przez pracowników na konkretnych etatach. Kursy są dostosowane do oczekiwań słuchaczy. Na zajęciach pracownicy uczą się jak prowadzić negocjacje po angielsku, pisać oficjalne maile oraz umowy. Dobre szkolenie językowe jest oparte na szczegółowo opracowanym planie, tak aby czas spędzony na nauce był jak najbardziej efektywny.

Angielski dla firm - Business English

Pamiętajmy, że inne kursy skierowane są do kadry zarządzającej a inne do pracowników administracyjnych, dlatego ważne jest aby firma oferująca nam szkolenie przeprowadziła profesjonalny audyt. Terminy zajęć powinny być dostosowane do grafiku pracowników firmy. 

Szkolenia językowe to także sposób na integracje. Zwykle na wspólnych lekcjach spotykają się osoby pracujące w różnych departamentach. Konwersacje nawet w innym języku pozwalają poznać współpracowników. Często zajęcia są bezcenny źródłem rad i inspiracji, są także miłym urozmaiceniem dnia w pracy.

Dobre zajęcia językowe to zajęcia motywujące, wspierające, które dają miarodajne efekty. Zajęcia, na które pracownicy chodzą chętnie, ponieważ widzą że są skuteczne.

Szukasz lektora dla swoich pracowników lub dla siebie?
Angielski dla firm (Business English)

 

 Zadzwoń 517 021 029

 

Szkoła językowa BE First - oferujemy kursy języka angielskiego na terenie Lublina i okolic. Prowadzimy nauczanie angielskiego dla firm, dzieci i dorosłych. Prowadzimy zajęcia stacjonarnie i z dojazdem do domu lub firmy. Atrakcyjne ceny i efektywne metody nauczania. Zapraszamy do współpracy!

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij