Porady prawne - bezpłatne porady prawne

Portal Prawny oferujący pomoc prawną przez Internet. Na stronie znajdą Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych online lub zamówienia płatnych usług prawnych. Portal daje również możliwość skorzystania z bazy pism i umów prawnych z każdej dziedziny prawa, skorzystania z forum prawnego, na którym prawnicy i użytkownicy udzielają nieodpłatnie odpowiedzi. Na stronie znajda Państwo aktualną bazę kodeksów i aktów prawnych, komentarzy prawnych, artykułów tematycznych oraz księgarnię prawną, w której znajdą Państwo tysiące publikacji prawnych. Zapraszamy do odwiedzin !

Szczegóły strony www.prawnik-online.eu:

Podlinkuj stronę www.prawnik-online.eu:

Porady prawne - bezpłatne porady prawne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny msnbot 11 Odwiedziny googlebot 850

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne »

  Forum prawne założone przez doświadczonych prawników z myślą o osobach, których nie stać na odpłatną pomoc prawną, a także w celu wymiany opinii, poglądów i doświadczeń. Każdy użytkownik może liczyć na zupełnie darmowe i fachowe wsparcie oraz bezpłatnie uzyskać cenne porady w indywidualnych sprawach. Oprócz porad prawnych w serwisie dostępne są również wzory pism, pozwy i umowy wraz z szerokim omówieniem i uzasadnieniem. Forum działa z powodzeniem od 2006 roku i cieszy się ogromną popularnością, czego dowodzi kilkadziesiąt tysięcy zarejestrowanych uczestników, którzy napisali ponad pół miliona wiadomości.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Omega - kancelarie prawne »

  Oferujemy porady prawne, dochodzenie odszkodowań. Rejestracja spółek, przekształcanie, przygotowywanie aktów wewnętrznych spółek prawa handlowego, oraz pism z zakresu prawa handlowego, prawa pracy, prawa upadłościowego i układowego. Udzielanie porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa w RP, w zależności od potrzeb: w kancelarii, w siedzibie Klienta, telefonicznie, drogą elektroniczną.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa »

  Unieważnienie małżeństwa, rozwód kościelny - Veritas adwokat Warszawa. Kancelaria prawa kanonicznego, obsługa prawna z zakresu prawa rodzinnego. Skarga powodow czyli pismo wszczynające. Kancelaria prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, rozwód kościelny, unieważnienie małżeństwa. Konsultacja sprawy, poczucie bezpieczeństwa i pełnej dyskrecji. Proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa, sporządzanie prośby o dyspensę, sporządzanie apelacji do Roty Rzymskiej. Porady prawne Warszawa - przyczyny nieważności małżeństwa, proces, jak uzyskać rozwód kościelny. Porady z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, konsultacja w sprawach rodzinnych.

  Data dodania: 05 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny, Kancelaria prawna Warszawa »

  Kancelaria prawna KPHU - Stawiamy na skuteczność i szlachetną prostotę. Radca prawny, adwokat Warszawa. Optymalne i pewne rozwiązania - wsłuchujemy się w potrzeby Klienta, nie unikamy trudnych spraw. Kancelaria Prawa Handlowego i Upadłościowego - obsługa prawna firm, sprawy rodzinne, windykacja należności, upadłości - prawo upadłościowe i naprawcze. Doświadczona kadra: Marcin Krzemiński, Marek Malecha, Jolanta Ogorzałek Krzemińska, Marta Markiewicz. Kancelaria prawnicza - radca prawny, prawnik, adwokat Warszawa. Syndyk, upadłość firmy, ogłoszenie upadłości, prawo upadłościowe i naprawcze. Odpowiedzialność członków zarządu, zgłoszenie wierzytelności, ogłoszenie upadłości.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria Radcy Prawnego w radcę prawnego Katarzynę Gabrysiak w roku 2000. Właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, zakończyła aplikację radcowską w 1999 r. i jest wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu pod numerem 1452. Założycielka Kancelarii posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe uzyskane podczas działania w renomowanych kancelariachKancelaria daje usługi na rzecz osób firmycznych z zakresu, doradztwa prawnego obejmującego prawo handlowe, prawo handlowe, prawo handlowe, prawo handlowe, prawo budowlane, prawo administracyjne, prawo lokalowe. Pomocy przy budowaniu podmiotów gospodarczych, w szczególności spółek prawa handlowego z zakresu otworzenie umowy spółki i innych dokumentów, rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców, doradztwo w zakresie zmian w podmiotach już działających, obsługę zgromadzeń akcjonariuszy i obsługę innych organów podmiotu.Windykacji długów obejmującą postępowanie polubowne mające na celu spłatę całej wierzytelności, ewentualnie zawarcie zgody i dokonywanie wpłat w ratach.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Profesjonalna pomoc dla osób prywatnych, firm i przedsiębiorstw - Andrzej Antczak, kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska, woj. kujawsko pomorskie. Porady prawne - rozwód, warunkowe zwolnienie, odroczenie kary, prawo rodzinne, alimenty, rozwody, reprezentowanie przed sądem, przygotowywanie pozwów i sporządzanie opinii prawnych. Kancelaria adwokacka W samym Centrum Bydgoszczy - zapraszamy na spotkanie po uprzednim umówieniu telefonicznym. Prawnik zaprasza po opinie i porady prawne - adwokaci Bydgoszcz. Obsługa prawna, rzetelna analiza problemu - kancelarie adwokackie Bydgoszcz. Skontaktuj się z nami i poznaj ramowe warunki współpracy. Pomoc prawna dla podmiotów gospodarczych i dla Klientów indywidualnych (Klienci Indywidualni i Podmioty Gospodarcze).

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia prawnicza - Wolters Kluwer »

  Zapraszamy do wizyty na stronie internetowej księgarni Profinfo.pl. W naszym katalogu książek znajdą Państwo pozycje prawnicze i ekonomiczne. W dziale prawnym mieszczą się książki związane z prawem pracy, ubezpieczeniami, samorządem terytorialnym, prawem bankowym oraz wiele więcej tytułów związanych z prawnymi aspektami działalności gospodarczej. Z kolei dział ekonomiczny oferuje książki o finansach, bankowości, giełdzie i projektach unijnych. Rozszerzeniem naszej oferty są publikacje na temat ochrony zdrowia i środowiska. W księgarni internetowej wydawnictwa Wolters Kluwer znajdą Państwo również czasopisma i programy komputerowe z dziedziny prawa. Zapraszamy na zakupy pełne rzetelnej wiedzy.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani »

  Kancelaria adwokacka Warszawa - Adwokat Iwona Zubrzycka Zięba. Prawo cywilne, negocjacje, rejestracja i obsługa spółek, Windykacja należności, postępowanie egzekucyjne w Warszawie. Porady prawne w formie ustnej jak i pisemnej oraz pełna obsługa prawna przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria adwokacka i kancelaria prawna zaprasza - skuteczny adwokat oraz prawnik Warszawa (Tarchomin, Białołęka). Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, indywidualnie oraz rzetelnie.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kliknij »

  Kancelaria adwokacka Olgi Wawrzynkiewicz w Poznaniu świadczy usługi w zakresie: obsługa prawna przedsiębiorców i osób prywatnych, prawo cywilne, gospodarcze, karne, medyczne, ochrona zdrowia. Kliknij teraz w link i sprawdź co polecamy - zobacz więcej na stronie.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • JAWORSKI SŁAWOMIR kancelaria komornicza bydgoszcz »

  Sterowana przez Komornika Sądowego - mgra Sławomira Jaworskiego - Kancelaria Komornicza działająca przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy podejmuje Interesantów w każdy wtorek pomiędzy godz. 12:00 i 16:00 i przez wszystkie robocze dni tygodnia otwarta jest na kontakt telefoniczny czy też mailowy. Firma świadczy usługi spojone z pośrednictwem pomiędzy Dłużnikami oraz Wierzycielami oraz przeprowadza całkowite postępowanie egzekucyjne. Kancelaria Komornicza zajmuje się do tego aukcjami nieruchomości. Wyjąwszy niektórymi wyjątkami, wnioski odbierane są z całej Polski. Szczegóły i dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »