Oferta 

Kursy angielskiego w miejscu pracy

Kursy angielskiego w miejscu pracy

więcej
Jak uczyć dzieci języka angielskiego?

Jak uczyć dzieci języka angielskiego?

Język angielski jest obecnie najbardziej popularnym językiem na świeci i naprawdę trudno w dzisiejszych czasach się bez niego obyć. Jest niczym okno na świat- otwiera przed nami nieograniczoną ilość możliwości. Każdy z rodziców wie, że inwestycja w język obcy jest jedną z najważniejszych decyzji, która ma bezpośredni wpływ na przyszłość naszego dziecka. Jak  uczyć skutecznie i efektywnie dzieci przeczytacie w dzisiejszym artykule. 

więcej
Jak dorośli powinni uczyć się języka angielskiego?

Jak dorośli powinni uczyć się języka angielskiego?

Czy wiecie, że jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest nauka języka angielskiego? Wielu z nas marzy o płynnej i bezstresowej komunikacji właśnie w tym języku. Prawda jest jednak taka, że według danych Komisji Europejskiej jedynie 15% Polaków w wieku 35-54 mówi po angielsku. Dlaczego wciąż tak niewielu z dorosłych może pochwalić się znajomością języka obcego? W dzisiejszym wpisie postaram się podpowiedzieć Wam jak dorośli mogą nauczyć się języka angielskiego

więcej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij